پروگرامر چیست ؟

پروگرامر چیست ؟

رابط برنامه‌نویس بین تراشه (IC) و نرم افزار موجود بر روی آن را پروگرامر می گویند.

پروگرامر چیست ؟

پروگرامر دستگاهی جهت نوشتن اطلاعات بر روی تراشه های سخت افزاری (NAND – Nor – MCU – EMMC – EPROM) می باشد. این دستگاه با استفاده از ماژول هایی به نام زیف (Adapter) و نرم افزار خود در ویندوز فایل های بایوس و فایل های پروگرام دیگر را بر روی تراشه (IC) می نویسد.

از جمله پروگرامر های موجود در بازار ایران سری (RT809) و (TNM500 & 2000) از محبوب ترین پروگرامر ها می باشند. این پروگرامر ها در زمینه: تعمیرات لپ تاپ، تلویزیون، موبایل، هارد و ماشین مورد استفاده می باشد.

جایگاه پروگرامر در بازار ایران

پروگرامر یکی از ارکان اصلی در تعمیرگاه‌های تعمیرات لپ تاپ٬ تلویزیون و انواع برد های الکترونیک که در آن ها تراشه قابل نوشتار وجود دارد می باشد و داشتن یک پروگرامر کارا به بهبود وضع تعمیرات و در آمد‌زایی تکنسین ها کمک شایان توجه‌ای دارد.

امروزه پروگرامر های شرکت IFIX که با نام RT809 و توسط شرکت ( اینفو پارسه ) وارد بازار می‌شود و سری TNM که توسط شرکت ( TNM الکترونیک ) بازیگران اصلی این عرصه می باشد. 

پروگرامر-چیست؟

پروگرامر-چیست؟

چه افرادی از پروگرامر استفاده می کنند ؟

لیست زیر بخشی از بازار مربوط به پروگرامر ها را نشان می دهد. 

  • تکنسین های تعمیرات تلویزیون
  • تکنسین های تعمیرات لپ تاپ
  • تکنسین های تعمیرات موبایل
  • تکنسین های تعمیرات DVR و AVT
  • تکنسین های تعمیرات سیستم های ماشین (ECU)

پروگرامر چیست یا پروگرامر حرفه ای چه خصوصیاتی دارد؟

شرط اصلی در خصوص فهم سوال پروگرامر چیست را می توان با دانستن خصوصیات یک پروگرامر حرفه‌ای تبدیل به فرصت طلایی جهت بهبود کارگاه خود کرد. تیم فیکس هاب با جمع آوری فروشندگان برتر در زمینه پروگرامر و ارایه اطلاعات دقیق محصولات امکان مقایسه انواع پروگرامر را برای کاربر محیا کرده است. شما میتوانید پروگرامر های موجود در وبسایت فیکس هاب را از طریق بخش مقایسه محصول مورد بازبینی قرار داده و بهترین جواب را در خصوص سوال پروگرامر چیست بدست آورید.

چند کاربرد بودن پروگرامر چیست ؟

چندکاربردی (Multi Function) بودن یک پروگرامر از اصلی ترین ویژگی های یک پروگرامر حرفه‌ایست. پروگرامر سری RT با پشتیبانی از تلویزیون، لپ تاپ و سری TNM با پشتیبانی از لپ تاپ و ماشین تبدیل به انتخاب اول مشتریان بازار گردیده اند. 

پروگرامر های چند کاربرد به علت پشتیبانی از طیف وسیعی از آی سی ها جایگاه ویژه ای در بین تعمیر کاران خارج و داخل کشور دارند بطوری که امروزه در اکثر تعمیر گاه های الکترونیک موجود می باشند.