استعلام فوری قیمت، راحتی در خرید

استعلام-فوری-قیمت-فیکس‌هاب

راهکاری جهت بازار متلاطم!

بعد از سال‌ها همکاری نزدیک با شما تعمیرکاران عزیز و همچنین واردکنندگان اصلی محصولات، متوجه اشکالی بزرگ در بازار تجهیزات تعمیرات الکترونیک و مانعی برای پیشرفت جمعی شدیم.

اما این مشکل چیست؟ با ما در چگونگی رفع این مشکل همراه باشید.

مشتریان-ناراضی-از-قیمت-ها

مشکل اول: ایراد کار کجاست؟

متاسفانه به علت مشکلات موجود در اقتصاد کشور، قیمت محصولات با توجه به نوسان ارز، قیمت ثابتی پیدا نمی‌کند.

به همین جهت امکان ارائه قیمت ثابت بدون ضرر کردن یکی از طرفین “فروشنده، تامین کننده و یا خریدار” وجود ندارد!

اما آیا باید نا امید شد؟

 

مشکل دوم: سردرد مدیران سایت‌ها!

حتما تا امروز توجه کردید که بسیاری از شرکت‌ها با توجه به مشکل اول، قیمت‌های نا معقولی در وبسایتشون ارائه می‌کنن و یا دکمه تماس جهت خرید، قبل از خرید تماس بگیرید و یا موارد مشابه در سایت‌های فروش قطعات و تجهیزات تعمیرات الکترونیکی بسیار هست.

این واقعه بسیاری از مدیران وبسایت‌هارا به درج نکردن قیمت و گرفتن تماس تلفنی که البته با هزینه زیاد، معطلی مشتری و ندادن اطلاعات مناسب در خصوص محصول رو شامل می‌شود مواجه کرده.

پخش ویدیو

و اما راه حل: استعلام فوری قیمت

با وجود مشکلات گفته شده و نیاز جامعه به دوری از اجتماع و آنلاین بودن، راه حلی به نام استعلام فوری قیمت را برای همراهان عزیز فیکس‌هاب در نظر گرفتیم.

با این امکان شما قادر به دریافت لحظه‌ای قیمت محصولات می‌باشد. از این پس در زیر برخی از کالا‌ها عبارت این محصول دارای استعلام فوری قیمت می‌باشد را مشاهده خواهید کرد.

پس از هر بار فشردن دکمه استعلام قیمت، در فاصله کمتر از ۵ دقیقه قیمت بروز محصول برای شما درج خواهد شد. همچنین این قیمت‌ها تا پایان هر روز اعتبار دارد.

قیمت‌ها نازلترین قیمت بازار بوده و دپارتمان پشتیبانی فیکس‌هاب نظارت کاملی بر نحوه و میزان قیمت‌گذاری‌ها دارد.

این امکان هر روز از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۹ عصر فعال بوده و پس از این زمان، درخواست شما ثبت و در اولین ساعات روز‌ کاری آینده به اطلاعات شما خواهد رسید.

 

شاید شما این مطالب را هم دوست بدارید